Një mami si gjithë të tjerat, tradita e princeshë Kate për ditëlindjen e fëmijëve do t’ju çudisë

Pak ditë më parë djali i saj më i vogël princi Louis bëri 3 vjeç dhe urimet për ditën e tij të lindjes erdhën sëbashku me një fotografi të shkrepur nga Kate! Tashmë ajo është bërë një fotografe profesioniste pasi nuk është hera e parë që përdoren fotografitë e saj për fëmijët.

Por Kate ka zbuluar dhe një detaj tjetër për traditat e ditëlindjeve I cili na ka habitur të gjithëve:

“Më pëlqen ta gatuaj vet tortën e fëmijëve,” tha Dukesha. “Është  bërë paksa një traditë që unë qëndroj zgjuar deri në mesnatë për të bërë kekun”

Në tetor të vitit 2020, Pallati Kensington ndau një fotografi të kekave të shtëpisë po këtë herë fëmijët kishin gatuar si nëj surprizë për ditën e mamait, për Kate!

Share With:
Translate »
455 Views