“Një mojito” për Londonin e Sarës dhe Ledionit

 

Trashëgimtaria e Top Channel Sara Hoxha ka publikuar një nga fotot më të ëmbla në rrjete sociale.

Tashmë ajo e tregon Londonin e vogël pa druatje në foto dhe postimi i saj i fundit është vërtet i këndshëm. Në këtë foto shfaqet London i ulur në shezlong, ndërkohë që ajo që bie më tepër në sy është ngjashmëria me të atin, moderatorin Ledion Liço. “Një mojito të lutem,”-ka shkruar Sara krahas fotos.   

Share With:
Translate »
797 Views