Një person i veçantë për Teuta Krasniqin feston ditëlindjen

Aktorja e njohur nga Kosova, Teuta Krasniqi ka patur një ditë të veçantë. I ati i saj feston ditëlindjen dhe ajo e ka uruar përmes këtij postimi në Instagram: 
“Babi im, Heroi im, Krenaria ime 🙏🙏🙏 Urime ditëlindja. Je njeriu me vlerat më të larta njerëzore që unë njoh.
Pac shëndet, shumë dashuri, gëzime të pafundme, suksese të shumta dhe mbarësi. Qofsh i lumtur gjthmonë, pranë njerëzve tu të dashur. 
Të duam shumë, Tara, Kaia dhe Tuti.”

Share With:
Translate »
572 Views