Një vajzë super yll si ajo e Majlinda Bregut

Vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu shpesh është përfolur në rrjetet sociale për shkak të pamjes së saj super sensuale si dhe pozave provokuese që realizon. Kejda gjithashtu është një nga vajzat me një numër të konsiderueshëm ndjekësish në “Instagram”.

Ajo ka befasuar me fotot e saj të fundit, ku pozon super seksi. Edhe ajo është prekur nga tendencat më të fundit që përcjellin motrat Kardashian. Këto “Bike Short” nxjerrin në pah më të mirën e Kejdës.

Share With:
Translate »
812 Views