Justin Bieber i revoltuar, ju përgjigjet thashethemeve për një shtatzëni të mundshme të Hailey

Çifti Justin Bieber dhe Hailey Baldwin janë në qendër të mediave ditët e fundit pasi u zbuluan planet për martesë. Ata janë shfaqur shumë të lumtur para kamerave dhe dedikimet për njëri-tjetrin tashmë janë bërë të zakonshme.

Por ka pak ditë që në disa media ka qarkulluar lajmi se modelja e njohur Hailey mund të jetë në pritje të një fëmije nga këngëtari. I ndjekur nga paparaci në Kaliforni, Justin është revoltuar shumë kur i është përmendur shtatzënia e partneres së tij. Ai ka nisur t’i bërtasë dhe i ka kërkuar të ulë kamerën. Por përgjigje nuk dha.

Share With:
Translate »
528 Views