Një vit pa Ergin, motra e kujton kështu…

Këngëtarja Barbana Dini ka kujtuar sot në 1-vjetorin e ndarjes nga jeta vëllain e saj Ergi Dinin, me një mesazh prekës. Barbanai shkruan se e ka marrë malli dhe i drejton Zotit edhe një lutje.

Aksidenti tragjik i një viti më parë ku mbetën të vdekur këngëtari Ergi Dini dhe djali i gazetares Erenestina Halili, Klejdi Haliliështë kujtuar sërish sot nga familjarët e prekur.

“Zot, ma mbaj afër vetes…
Më ka marrë malli për ty dhe për veten time kur isha me ty…Ergi”, shkruan Barbana.

ZOT,ma mbaj afer vetes…?? Me ka marre malli per TY dhe per veten time kur isha me ty…#Ergi

A post shared by Barbana Dini (@barbana_ergidini) on

ergi

Share With:
Translate »
724 Views