Modejla dhe këngëtarja shqiptare e paska nisur shumë herët karrierën e saj

Karrierën e saj fillimisht ajo e kishte nisur si modele, Ndonëse talentin e saj për këndim e kishte shfaqur që në moshë të re.  Bëhet fjalë për modelen dhe këngëtaren e njohur Afërdita Dreshaj. Së fundmi Afërdita ka bërë të ditur se ajo ka filluar me këndim që kur ishte e vogël. Ajo ka postuar në llogarinë e saj në Instastory një fotografi ku e dëshmon këtë. “Kam filluar shumë e re”, kishte shkruar ajo. Kujtojmë se Afërdita ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor. Ajo tashmë është përkushtuar në jetën private ku është shumë e lumtur me të dashurin e saj Jakub Kindl.

 

Share With:
Translate »
601 Views