Një yll! Mami i Lorik Canës ndriçoi në promovimin e dokumentarit të djalit

Mbrëmjen e djeshme, ish-futbollisti Lorik Cana prezantoi filmin dokumentar që rrëfente historinë e jetës dhe karriesës së tij në fushën e gjelbërt.

Por gjatë mbrëmjes, një vëmendje shumë të veçantë mori edhe e ëma e Lorikut. Gjatë fjalës përshëndetëse të kryeministrit Edi Rama për të birin, 56-vjeçarja u emocionua dhe rrëmbeu vëmendjen e të pranishmëve.

Zonja Cana ndriçonte sallën e kuruar deri në detaje, e veshur me një fustan të zi ku espozoheshin në mënyrë shumë elegante krahët e saj.

Lorik Cana kujdeset që të mos e shfaqë shumë në rrjetet sociale familjen e tij, por këtë herë nuk shpëtoi dot.

Share With:
Translate »
784 Views