Njerëz jemi, halle kemi! Çfarë i ka ndodhur Rudina Magjistarit që nuk u shfaq në ekran këtë pasdite?

Prej 10 vitesh, moderatorja Rudina Magjistari shfaqet çdo pasdite në Tv Klan.

Ajo është një ndër figurat më të dashura për publikun shqiptar, sidomos për zonjat që zgjedhin ta kalojnë ditën e tyre në shtëpi.

Mirëpo, pasditen e sotme Rudinës i ka ndodhur një e papritur dhe Rudina nuk është shfaqur në ekran me një puntatë të re të emisionit.

Gjatë këtij orari u transmetua puntata e dy javëve më parë, kur Rudina kishte të ftuar në studio Erion Isain dhe Adriatike Lamin.

Nuk dihet ende çfarë i ka ndodhur moderatores, por gjithçka mbetet për t’u parë.

Share With:268 Views