Njëri i mamit e tjetri i babit, Bieta Sulo poston foton familjare në atmosferë festash

Atmosfera e festave të fundvitit i bën gjithmonë njerëzit më të afërt e më të lumtur. E kur bëhet fjalë për një familje, festat thjesht i shtojnë dozën e dashurisë.

Një familje e vërtet është gjithmonë e bashkuar pavarësisht rrethanave. Por dashur pa dashur, ne kemi njërin nga prindërit më të preferuar. Jo se i duam më shumë por i kemi më të preferuar.

Me sa duket e njëjta gjë ndodh edhe me familjen e Albanit dhe Bietës. Bieta ka ndarë një foto me ndjekësit e saj ku shfaqet me Kroin në krahë ndërkohë Albani përkrah vajzës Xhoel.

“Vajza me babin, djali me mamin, të katërt të pandashëm” shkruan Bieta në atmosferë festash.

Por më vonë Bieta ka postuar edhe një foto tjetër të Albanit me fëmijët ku me sa duket Kroi qenka xhelozuar shpejt për të atin.

Një familje e bukur dhe e lumtur.

E çfarë të duash më shumë nga jeta? /Kids’ Time

View this post on Instagram

Nga ne 🤗, me shume ngrohtesi

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on

 

Share With:
Translate »706 Views