‘Njeriu mësohet me dhimbjen por jo mallin’/ Ronaldo mesazh për babain

Gazetari i njohur Ronaldo Sharka, nëpërmjet një postimi në Instastory mëngjesin e sotëm, ka dedikuar një mesazh për babain e tij i cili është ndarë nga jeta.

Si sot një vitë më parë babai i tij ndërroi jetë nga një sëmundje e rëndë.

Ronaldo e ka përkujtuar ditën e sotme me një mesazh të ndjerë këtë përvjetor të parë pa të dhe që me të drejtë i duket si pafundësi.

Share With:
Translate »
31 Views