Njihuni me 4 bebushat që lindën sot në Tiranë, me 29 shkurt, vit i brishtë

Ali, Katalea, Soni dhe Joel janë 4 të porsalindurit e 29 shkurtit të 2024, që konsiderohet si Vit i Brishtë, për faktin që kjo datë përsëritet vetëm një herë në katër vite.

Ishte ministrja e Shëndetësisë, Albana Koçiu ajo që dha lajmin e ëmbël për ardhjen në jetë të 4 vogëlushëve në Maternitetet “Mbretëresha Geraldinë” dhe “Koço Gliozheni”.

“Ali, Katalea, Soni dhe Joel, kanë ardhur sot në jetë në ditën më të veçantë të vitit, 29 shkurt, datë që vjen vetëm një herë në katër vite.

Share With:
Translate »
74 Views