Njihuni me familjen e Alma Bektashit

Ndonëse këto kohë nuk është aktive në ekran apo në sjelljen e një produksioni të ri muzikor, këngëtarja Alma Bektashi vijon të jetë një personazh mjaft i dashur për shqiptarët. Ajo ka qenë për disa edicioni rresht pjesë e jurisë në “The Voice of Albania” ku përmes tipit të saj të çlirët publiku shqiptar u bë edhe më i dashur me të. Ajo është e martuar në Tiranë dhe është prind i dy fëmijëve, një vajze dhe një djali. Mbiemri i bashkëshortit të Almës është Stafa. Jemi mësuar ta dëgjojmë me mbiemrin e vajzërisë për kaq kohë, tani që mësuam mbiemrin nga ana e të shoqit na tingëllon pak çuditshëm. Alma Stafa… jo jo, më mirë Bektashi. /Kids’ Time

 

Share With:
Translate »
1891 Views