E lidhën në shtyllë dhe e rrahën, tentoi të përdhunonte 10-vjeçaren | Video

Një burrë u filmua i lidhur me litar pasi thuhet se po përpiqej të përdhunonte një vajzë 10-vjeçare. Turma e zemëruar e njerëzve kapi të dyshuarin në Juliasar në shtetin indian të Rajasthanit, dhe filluan ta rrihnin me litar. Siç raportojnë banorët vendas, ai e mori vajzën dhe e dërgoi në një fushë dhe u përpoq ta përdhunonte. I dyshuari është identifikuar si Kushal Sharma, i cili punon në një lavanderi lokale.

Share With:
Translate »
816 Views