Njihuni me mbesën e Victoria Beckham-it që është një tezes

Për të gjithë ju që nuk e njihni, Libby Adams është mbesa e të famshmes Victoria Beckham. Ajo është një modele e re që bën jetë luksi, që udhëton vazhdimisht dhe që pa dyshim ka shumë stil. Libby është vajza e motrës së vogël të Victoria-s, Louise dhe është një kopje e nënës dhe tezes së saj. Kjo foto është prova më e mirë që e vërteton këtë gjë.

Libby dhe nëna e saj Louise

Ashtu si djali i Victoria-s, Brooklyn, edhe Libby i është përkushtuar fotografisë. Jo vetëm që i pëlqen të fotografojë, por ajo adhuron edhe të fotografohet dhe shumë shpesh “i vjedh” disa nga pozat më pikante tezes së saj.

Libby dhe Brooklyn

Një nga pozat e Victoria-s që Libby ka rikrijuar është kjo me këmbën lart…

Si dhe kjo brenda një çante kartoni…

Me një teze si Victoria, Libby nuk mund të ishte ndryshe përveçse një vajzë me shumë stil dhe me shumë dashuri për modën.

Share With:
Translate »
398 Views