Njihuni me të atin e Justin Bieber

Këngëtari Justin Bieber gëzon famë botërore për muzikën e tij sidomos nga adoleshentët. Ai është në krye të mediave rozë edhe për skandalet dhe jetën e tij private. Të gjithë e dimë që kur ai erdhi në jetë nëna e tij ishte vetëm 17 vjec dhe pavarësisht se i ati nuk e donte, ajo vendosi që ta rrisë e vetme Justin. Ndoshta për këtë arsye flitet se këngëtari ka raporte jo të mira me babain e tij. Ndërsa e ëma e shoqëron pothuajse në të gjitha koncertet e tij, ai nuk është dukur kurrë përkrah të birit dhe askush nuk e njeh. Ndërkohë Kids’ Time ka siguruar këtë foto ku shfaqet i ati i këngëtarit, që në pamje të parë nuk na duket se ngjajnë shumë me njëri-tjetrin.

Share With:
Translate »
866 Views