Njihuni me të ëmën e Eni Çobani

Juristja e njohur Eni Çobani është mjaft aktive në rrjetet sociale, sidomos në Instagram. Çobani poston vazhdimisht foto nga aktivitetet që ka gjatë ditës, por edhe sigurisht foto nga jeta personale.

Këto të fundit në fakt janë më të rralla, pasi Zonja Eni e mban kryesisht vetëm për veten jetën e saj private. Gjithsesi, sot ajo na ka njohur me një person të rëndësishëm në jetën e saj, siç është nëna. Ajo madje i shkruan edhe disa fjalë zemre të shtrenjtës së saj.

“Me shoqen e ngushtë mamin. Jam me fat që kur hapa sytë pata një mësuese si ty që më mësove dhe edukove si rrallë gra në këtë vend. Jam krenare për një nënë si ty”,-shkruan Zonja Eni.

Share With:
Translate »
948 Views