Ky vogëlush ju sfidon me shenjestrën e tij në golf | Video

Një video interesante tregon një vogëlush i cili përpiqet për të vendosur topin në vrimë duke luajtur golf. Fëmija është parë duke mbajtur gjuajtësen e topit në dorë dhe ta drejtojë atë në vrimë. Pa hezituar, ai më pas godet topin duke bërë një shënim impresiv.  Interesante është se fëmija përdor dorën e tij të majtë për të futur në vrimë topin.

Share With:
Translate »
827 Views