Njihuni me vajzën e dytë të Shyhrete Behlulit

Gresa Salihu është vajza e dytë e këngëtares së mirënjohur Shyhrete Behluli. Ndryshe nga Njomza dhe Engji, Gresa ka vendosur të rrijë në hije. Gresa ngjan shumë me të ëmën dhe motrat e saj, por siç thuhet ajo ka natyrë shumë të gjallë dhe është tejet e këndshme në shoqëri. Pak dihet për Gresën, pasi ajo nuk është person publik e që i pëlqen ekspozimi, por një gjë është e dukshme, edhe ajo është e bukur. Gresa nuk e ka ndërmend të merret me muzikë, e as të jetë bionde si e ëma, motrat dhe reja e shtëpisë.  

 

Share With:
Translate »
1088 Views