Nuk do ta besoni për çfarë i përdor djali i Cristianos “Topat e Artë” të babait

Cristiano Ronaldo është protagonist bashkë me të birin në një reklamë televizive në Portugali.

Në këtë spot mund të shihet se si i përdor Cristiano Ronaldo Jr. Topat e Artë që ka fituar në karrierë babai i tij.

Sulmuesi i Realit të Madridit ka fituar 4 herë çmimin më të rëndësishëm individual në futboll dhe është rrugës për një tjetër trofe, që do të ishte i pesti Top i Artë, aq sa ka fituar edhe Leo Messi.

Share With:
Translate »
765 Views