Nuk do ta besoni, por “Rubi” sapo u bë gjyshe

Aktorja e njohur për bukurinë e saj dhe rolin e Ruby-t Barbara Mori, dy muaj më parë është bërë me mbesë.

Aktorja është vetëm 39 vjeçe, por djali i saj, Sergio Mayer Mori, u kujdes për ta bërë gjyshe të një vogëlushje të cilës i kanë vënë emrin Mila. Mila lindi nga marrëdhënia e 18-vjeçarit me një modele 28 vjeçe. Sergio është djali i Barbaras, nga marrëdhënia e mëparshme me aktorin meksikan Sergio Mayer.  Aktorja ka publikuar foto të vogëlushes në rrjetin social Instagram aty ku e mban gjithë dashuri.
1
4

Share With:
Translate »
952 Views