E diela e Tianit dhe Tunës sapo nisi

Tian është një nga fëmijët më të njohur të showbizz-it shqiptar dhe çdo foto e tij e postuar përbën lajm. Rritjen e tij, mami Tuna na e shpalos në fotot që poston në rrjetet e saj sociale dhe tashmë Tiani është bërë si familjari ynë. Sot, si e diel që është, Tuna po pushon në ambientet e një hoteli. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1085 Views