Nuk do ta besoni sa shpejt janë rritur fëmijët e Edona Llalloshit

Edona Lalloshi është një nga këngëtaret që shumë pak komentohet për jetën e saj private, pasi ajo vite me parë u martua dhe ka dy fëmijë.

Në një postim të publikuar nga Edona, shihen dy fëmijët e saj Doa dhe Nuri

Ata duken se janë rritur shumë, pasi këngëtarja i publikoi më shumë sa ishin të vegjël.

Të dy duket se i ngjasojnë më shumë këngëtares.

Share With:
Translate »
58 Views