TRONDITËSE/ Gjysmë e zhveshur, 37-vjeçarja kapet duke përdhunuar binjakët e mitur

Një ngjarje tronditëse është raportuar në Virxhinia të SHBA-së ku një nënë 37-vjeçare e identifikuar me emrin Ashleigh Watts akuzohet se ka përdhunuar dy të mitur binjakë të moshës 15-vjeçare.

Siç raportojnë mediat e huaja, në momentin e arrestimit, 37-vjeçarja është gjetur gjysmë e zhveshur, në përpjekje për të abuzuar një prej binjakëve. Binjakët kanë pretendentuar se janë studentë të 37-vjeçares, Ashleigh Watts.

Të miturit jetonin përballë shtëpisë së 37-vjeçares dhe ishin shokë me djalin e saj. Watts dyshohet se ka abuzuar me dy vëllezërit për më shumë se një vit, para se të vihej në pranga.

Share With:
Translate »
107 Views