“Nuk e kam ditur çfarë është të duash”, Afërdita Dreshaj bën dedikimin e ëmbël në ditëlindjen e të birit

Tre vite më parë këngëtarja Aferdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj Jakub Kindl u bekuan me një djalë të quajtur Sky Blue.

Vogëlushi sot feston ditëlindjen e tij të tretë dhe sigurisht nuk mund të mungonte një urim emocionues nga nëna e tij.

"Nuk e kam ditur çfarë është të duash",

Duke publikuar disa foto të bukura me të voglin, Adërdita shkruan se nuk e ka ditur se çfarë është të duash para se Sky të vinte në jetën e saj.

"Nuk e kam ditur çfarë është të duash",

“Happy Birthday, Qielli im, po sa shpejt po ikin vitet dhe ti po behesh nje drite e bukur. Gezuar ditelindjen e 3 mrekullia ime… Si nuk e paskam ditur cfare eshte te duash para se ti te vije tek une. Qofsh i lumtur gjithe jeten, sic me ben mua kur me therret mami!”, shkruan ajo.

"Nuk e kam ditur çfarë është të duash",

"Nuk e kam ditur çfarë është të duash",

"Nuk e kam ditur çfarë është të duash",

Share With:
Translate »
40 Views