VIDEO/ Shoqe të pandara, Ajka tani e shoqëron mami Xhenin edhe në palestër

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj, është një nga këngëtaret më të të komentuara të momentit.

Së fundmi është përfolur për një divorc me Bes Kallakun, por nuk ka pasur asnjë konfirmim zyrtar nga dyshja.

Një tjetër arsye pse ajo është në qendër të mediave rozë janë edhe format e saj trupore.

Së fundmi, Xhensila postoi një video nga palestra në llogarinë e saj në Instagram teksa ishte e shoqëruar nga dikush shumë special.

 

Vajza e saj Ajka mesa duke është shoqja më e mirë e këngëtares dhe tashmë ka filluar të shoqërojë edhe në palestër.

Share With:
Translate »
32 Views