Nuk e priste, Gentian Zenelaj surprizohet nga djali

Ditët e nxehta të gushtit, duket se aktori i njohur, Gentian Zenelaj po i kalon me familjen e tij.

Së fundmi ai ka ndarë një foto të djalit, i cili duket se ka pasion peshkimin dhe ka treguar se është habitur prej afësisë së tij.

“@danielzenelajj më surprizove sot”, ka shkruar Genti krah postimit ku shfaqet djali me peshkun e zënë në dorë.

Ky fakt i ka surprizuar dhe ndjekësit e Gentit teë cilët kanë lënë komente të ndryshme poshtë fotos.

Me siguri edhe vetë Zenelaj duhet të jetë shumë krenar për aftësitë e mëdha të djalit të tij të vogël.

Share With:148 Views