“Nuk jam një mami e zakonshme!” Pamja e re e Kylie Jenner çmend rrjetin

Kylie Jenner nuk di të jetë e zakonshme. Ylli i serialit “Keeping Yp With Kardashians”, vazhdon të eksperimentojë me ngjyrat e flokëve. Si familje në fakt, vajzat Kardashian kanë dëshirë të duken ndryshe, të dallohen nga të tjerat, dhe të ndiqen nga të gjitha. Sot Kylie Jenner në Instagram, ka treguar se është një mami i veçantë, pasi ka publikuar disa foto me look-un e ri.

Duke qenë një mami i një vajze Kylie, ka vendosur të lyejë flokët rozë. Po po, flokë rozë dhe shumë të gjata. 20-vjeçarja e ka treguar këtë ndryshim, duke shkruar “Unë nuk jam një nënë e zakonshme, unë jam një nënë “cool”. Është apo jo “COOL”, Kylie Jenner?

Share With:
Translate »
1994 Views