Nuk jetoi dot për të parë të birin: Vjen në jetë djali i aktorit të ndjerë

Shtatë muaj pas ndarjes së tij tragjike nga jeta, ka ardhur në jetë djali i tij, të cilin ai e priste me padurim. Një ditë më parë, ka ardhur në jetë djali i vetëm i aktorit dhe prezantuesit të ndjerë turk. Mësohet se bashkëshortja e tij, Yasemin Adali, e ka quajtur vogëlushin Asil Vatan Şaşmaz, në nderim të të atit. Şaşmaz ndërroi jetë në moshën 43-vjeçare pasi ish e dashura e tij, ish-modelja Filiz Aker, ishte tërbuar nga fakti që ai do të bëhej baba. Dyshja ishte përfshirë në një zënkë përpara se Filiz të ngjitej në dhomën e tij të hotelit, për të ekzekutuar aktorin e më pas veten.

Share With:
Translate »
917 Views