Nuk ka dedikim më të veçantë, Sara Hoxha uron veten për ditëlindjen

Sara Hoxha ditën e sotme feston ditëlindjen. 

Producentja e njohur mbush 27- vjeç. 

Në këtë ditë të veçantë për të nuk kanë munguar urimet nga miq, të afërm, por më i veçantë është dedikimi që Sara i ka bërë vetë vetes. 

Në një foto ku shihet së bashku me fëmijët e saj ajo shkruan: 

“Nga të gjithë gjërat që mund të kem në jetë, mami Sara më bën më shumë krenare. 27 vjeçe dhe zemrën plot”. 

Share With:
Translate »
79 Views