Nuk kishte si të mungonte një set fotografik shtatzanie nga Adelina dhe është kaq i bukur

Pritja e ëmbël për këngëtaren Adelina Tahiri, duket se është drejtfundit. Ditët kanë filluar të numërohen mbrapsht dhe Adelina shfaqet më seksi se asnjëherë. Pak minuta më parë ajo ka publikuar një foto nga seti fotografik i shtatzënisë, ku tregon barkun e rrumbullakosur e veshur me një këmishë xhins, e cila tregon më shumë seç duhet. Kjo është hera e parë që këngëtarja shfaqet kaq hapur që nga momenti kur lajmi i shtatzënisë u bë i ditur. Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj maqedonas Serjoza Markov, janë në pritje të fëmijës së tyre të parë, i cili është djalë

Share With:
Translate »
1084 Views