Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, Stormi një bukuroshe që do t’i sfidojë Kardashianët

Kylie Jenner na lodhi pak me aludimet nëse ishte shtatzënë apo jo. Njëherë na jepte ndonjë shenjë e njëherë rrëzonte të gjitha hipotezat.

Por më në fund ajo s’kishte nga t’ia mbante dhe konfirmoi lajmin e ëmbël. Pasi vajza e saj lindi, Kylie na i tregoi të gjitha arsyet përse e kishte mbajtur të fshehtë shtatzaninë. Dhe ja, kanë kaluar vetëm disa javë dhe Kylie na shfaq disa foto “selfie” me të voglën Stormi. Duhet thënë se vogëlushja është rritur shumë që nga hera e fundit që e kemi parë dhe siç duket do t’i sfidojë të gjithë vajzat e familjes Kardashian. /Kids’ Time/

Share With:
Translate »
632 Views