Sara Hoxha po e kalon mbrëmjen ëmbël pa Ledionin në shtëpi dhe me Londonin në prehër | Video

Mbrëmjen e sotme nisën netët “live” të The Voice of Albania Kids. Kjo do të thotë se babi Ledioni do të mungojë fizikisht në shtëpi por falë kutisë magjike ai do të jetë shoqëruesi më i mirë për Londonin.

Sara ka ndarë një video ku në sfond dëgjohet kënga e Eneda Tarifës dhe frymëzuar nga vargjet ajo ka mbishkruar “Je ëngjëll, ti je drita ime”. Ndërkohë në planin e videos ishte i vogli London i cili është drita e syve të prindërve të tij. /Kids’ Time/

Share With:
Translate »
958 Views