Nusja feston ditëlindjen me dhuratën më të bukur… vajzën disa ditëshe

Këngëtari i njohur Besnik Qaka dhe bashkëshortja e tij Lolita u bënë prindër të një vajze disa ditë më parë. Emri që i kanë vendosur të voglës është tejet i veçantë, Una.

Ndërsa na kishin prezantuar pak me të voglën, sonte, Lolita, në mbrëmjen e ditëlindjes së saj ka postuar një foto me Unën. Ajo shkruan: Duke kaluar ditëlindjen me dhuratën më të bukur që mund të merrja! /Kids’ Time/

Share With:
Translate »
695 Views