Nusja me vjehrrën, Elita publikon foto me mamanë e Gjikos

Fillimisht moderatorja e njohur Elita Rudi e mohoi lidhjen e saj me reperin Gjiko. Dyshja e njohur sado u kapën mat disa herë, sërish nuk e pranuan se janë në një lidhje dashurie.

Gjithsesi, konfirmimi erdhi më vonë, dhe tashmë të dy publikojnë herë pas here foto në shoqërinë e njëri-tjetrit. Madje lidhja e tyre është bërë aq serioze, sa tashmë Elita publikon foto me vjehrrën e saj.

Po, po në Instastory, Elita ka publikuar foto me mamanë e Gjikos, çfarë do të thotë se lidhja e tyre është bërë serioze. Epo urime, dhe me një dasmë së shpejti.

Share With:
Translate »
1019 Views