Olta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë, ndan fotot e ëmbla nga spitali

Olta Gixhari është bërë nënë për herë të dytë ditën e sotme.

Ajo ka ndarë fotot e ëmbla me të porsalindurit dhe Amarit që ka shkuar t’i vizitojë.

Olta nuk ka dhënë detaje për emrin e të birit. /Kids’Time/

 

Share With:
Translate »
19 Views