Olta Gixhari na prezanton me mamin

Olta Gixhari gjithmonë është paraqitur para publikut  shumë provokuese. Ajo ka vendosur të prezantojë një nga një anëtarët më të rëndësishëm të familjes së saj.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pasi u njohëm me babain dhe motrën e aktores tashmë është momenti që të prezantoheni me nënën e saj.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dy motrat Gixhari ngjajnë shumë dhe me foton e publikuar sot ato dhe nëna e tyre duken si trinjake.

Share With:
Translate »
1830 Views