Oriela Nebiaj publikon foton e fëmijërisë dhe duket se asgjë nuk ka ndryshuar

Oriela Nebiaj ka nisur një lojë me ndjekësit e saj në “Instagram”. Duke përdorur opsionin “Më bëj një pyetje”, ajo thjesht shkruajti “Po sikur…” dhe të gjithë ndjekësit e saj zhvilluan imagjinatën. Një prej tyre, kërkoi që Oriola të publikonte një ndër fotot e saj me të bukura. Moderatorja ia plotësoi dëshirën dhe gërrmoi në kujtimet e fëmijërisë, duke publikuar një foto kur ajo ishte vetëm 1 vjeç.

Ajo shfaqet e veshur me një bluze të bardhë dhe një palë paliçeta, ndërsa qëndron në këmbë. Duket se asgjë nuk ka ndryshuar në portretin e saj, teksa ka të njëjtën buzëqeshje të ngrohtë dhe sytë e qeshur.

Nga ana tjetër, Oriela tregoi se në muajin janar do të nisë një emision të ri në ekranin e “Top Channel”, pa dhënë të tjera detaje. /IS/

Share With:
Translate »
1257 Views