Orinda Huta emocionohet si kurrë më parë, “pika e dobët” e bën për të qarë

Këngëtarja Orinda Huta është duke u përgatitur për dasmën e saj me moderatorin Turjan Hyska, e cila do të jetë në 27 korrik. Dita e sotme duket se ka qenë mjaft emocionuese për Orindën, pasi tri mbesat e saj të vogël kanë provuar fustanet që do të veshin në ditën e saj më të bukur. Vogëlushet janë pika e dobët e këngëtares, por gjithashtu edhe 2 nipat e saj të vegjël dhe duket se është emocionuar mjaft kur i ka parë të veshura në atë mënyrë për ditën e saj të rëndësishme.

 

Share With:
Translate »
840 Views