Orinda paska fotografuar gjithçka nga momenti i lindjes dhe ne u përlotëm duke e parë

Orinda Huta ka publikuar për herë të parë albumin e fotove nga momenti i bukur i lindjes. Me lot në sy, doktorin dhe stafin mjeksor mbi kokë, moderatorja zgjodhia disa fjalë për të falenderuar mjekët që asistuan në lindje.

“Ishte një pritje e ëmbël e bekuar! Mora qetësinë për të cilën kisha nevojë. Me shumë   falenderime e mirënjohje ndaj doktor Orion Gliozheni, familjes së tij dhe stafit mjekësor”, shkruan ndër të tjera Orinda.

Ndër foto, është edhe momenti më i ëmbël dhe i paharrueshëm i jetës, ku mes lotëve dhe emocionit, Orinda merr një puthje dhe përqafim nga Turi./

Share With:
Translate »
1366 Views