Oriola e lindur për të pozuar topless, foto e fundit me të vërtetë do t’ju lërë pa fjalë

Oriola Marashi është bërë pjesë në median rozë vrullshëm. Ajo është një nga modelet më provokuese dhe më sensuale të kohëve të fundit. Pasi u përfshi në grupin OTR, Oriola ka bombarduar rrjetin me postimet e saj të guximshme. Ajo njihet për pozat e nxhehta, kryesisht topless.

Me anë të një fotoje nga fëmijëria e saj Oriola ka treguar se edhe fëmijë ajo nuk ka qenë aspak e zakonshëm. Në foto duket një fëmijë gazmor dhe pozon si një modele edhe pse të brendshmet e saj na bëjnë përshtypje duke marrë parasysh moshën në të cilën është shkrepur kjo fotografi. Duket se ajo ka qënë e destinuar për profesionin e saj. /Kids’Time/

Share With:
Translate »
1190 Views