Përkeqësohet gjendia e Khloe, shtatzania i ka bllokuar këmbët

Duket se Khloe Kardashian ka një sërë problemesh lidhur me shtatzëninë dhe gjatë episodit të ri të së dielës për Kardashianët do të mësojmë më shumë për shëndetin e saj. Në një klip të shkurtër dhe shqetësues nga shfaqja, Khloe shihet në dhomën mjekut dhe më vonë në shtratin e saj ku ajo u tregon motrave: “Në të vërtetë, unë nuk mund të ec”. Kourtney sugjeron që ajo të kontaktojë menjëherë mjekun. Do të presim serinë e rradhës për të mësuar më shumë për shëndetin e saj! /Kids’Time/

Share With:
Translate »
707 Views