Pafund dhurata rozë për Ajkën, Xhensila sapo na tregoi disa

ëngëtarja Xhensila Myrtezaj ka publikuar një dhuratë tepër speciale që ka marrë për vogëlushen e saj.

Ndonëse të gjithë fansat e saj presin që të shohin Ajkën e vogël, Xhensila ka ngacmuar imagjinatën e tyre me një foto të dy pakove të zbukuruara me fjongo dhe letër rozë, tipike për vajzat.

Ky është postimi i dytë që këngëtarja ka bërë pas lindjes së vajzës dhe na duhet të themi që nuk do të kemi fatin të shohim shumë të tilla.

Kjo pasi Bes Kallaku dhe Xhensla Myrtezaj kanë vendosur të ruajnë privatësinë dhe të mos bëjnë asnjë publikim fotoje të vogëlushes.

Share With:
Translate »
937 Views