Pakujdesia e të atit shkakton vdekjen e vogëlushes

Një vajzë dy vjeçare, e cila vdiq pasi u largua nga shtëpia kur babai i saj ra në gjumë, u gjet nga nëna në oborrin e banesës e ngrirë.

Nëna e Wynter Parker bëri një thirrje të dëshpëruar në policinë e Ohajos të premten pasdite, duke u thënë atyre se fëmija i saj ishte gjetur i ngrirë në verandë.

Ajo vdiq pasi mjekët e morën atë në Akron Children’s Hospital.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nëna e kishte fëmijën në kujdesin e babait, por ky i fundit kishte punuar në turnin e natës dhe kishte rënë në gjumë.

Asnjë akuzë nuk është ngritur, pasi hetimet për vdekjen vazhdojnë. Rezultatet e një autopsie priten së shpejti.

Share With:
Translate »
640 Views