Pamje të rënda/ Nëna bën apel: Kujdes me karikuesin, ja si mu dogj fëmija

Një imazh tronditës, ky që ka publikuar një nënë e rë, në të cilin shihen dëmtimet që ka pësuar fëmija e saj pasi ka mbajtur karikuesin e telefonit në gojë.

Courtney Davis thotë se vajza e saj 9 muajshe vendosi karikuesin në gojë, por më pas e dogji në këtë mënyrë. Asnjëherë më parë se kishte vënë në gojë, këtë herë e provoi dhe u dogj me sekonda.

“Nuk është e qartë se çfarë modeli është karikuesi i telefonit Davis, por duhet të theksojmë se dëmtime të tilla janë jashtëzakonisht të rralla”.

Share With:
Translate »
633 Views