Para se të niset për shkollë, Tara i lë një mesazh të rëndësishëm Bleros

Blero si një baba shumë i përkushtuar që është shumë shpesh shihet së bashku me vajzën e tij Tarën. E si duket mbrëmë Tara ka qenë te Blero. Ndërkohë që tani ka filluar shkolla edhe Tara si çdo fëmijë tjetër bëhet gati për shkollë.Në një fotografi që Blero ka postuar pak orë më parë në profilin e tij në Instastory shihet Tara duke lexuar librin e Gjuhës Shqipe. Ajo duket shumë e përkushtuar në mësime. “Morning. Koha per shkolle”, kishte lënë mbishkrim Blero. Ndërkohë një ditë më parë Tara kishte bërë një vizatim në formë zemre ku brenda saj kishte shkruar emrin e saj të Bleros dhe Afronës, një mesazh që do të thotë shumë…

Share With:
Translate »
1474 Views