Pas edicionit të lajmeve direkt në maternitet, gazetarja shqiptare bëhet nënë për herë të parë

Moderatorja e emisionit “7 pa 5”,  gazetarja e Vizion Plus Pranvera Borakaj është bërë nënë. Ditën e shtunë në mëngjes ajo u shfaq ne ekranin e Vizion Plus ne edicionin informativ te mëngjesit dhe menjëherë pas edicionit të lajmeve ka lindur vajzën e saj në një spital privat. Pranvera dhe vajza e saj janë shumë mirë me shëndet. Stafi i Kids’ Time i uron vogëlushes jetë të gjatë!

Share With:
Translate »
939 Views