Pas fotos së përfolur nga pushimet, Ledina Çelo vendos shami dhe shfaqet me vajzën për Bajram

Vetëm pak ditë më parë ajo krijoi lajm me foton e nxehtë nga jugu i Shqipërisë me të cilën i uroi ndjekësve të saj një ditë të mbarë.

Të shumtë ishin ata që e komplimentuan këngëtaren Ledina Çelo për linjat e mahnitshme trupore përkundër faktit është në të 40-tat, teksa të tjerë e kritikuan duke e konsideruan pozimin të tepërt për një nënë me dy fëmijë.

View this post on Instagram

Good morning 🌞 🌊#summer2019 #myalbania

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

Sidoqoftë, me rastin e Bajramit, këngëtarja ka vendosur të shkojë nga ekstremi në ekstrem.

Nëse vetëm pak ditë më parë shfaqej në bikini, kësaj radhe ajo është shfaqur tërësisht e mbuluar në një foto nga një prej xhamive më të njohura në botë, në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Kësaj radhe, vend për kritika mes ndjekësve në Instagram nuk ka pasur.

View this post on Instagram

Gezuar Kurban Bajramin!

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

Share With:395 Views