Pas fotove artistike të Bietës, paparaci sjell të tjera, pa filtra

Ndërkohë që për shumë çifte, plazhi me një bebe të vogël mund të ishte gati një mision i pamundur, kjo nuk ka ndodhur në rastin e moderatorit të njohur Albana Dudushi dhe partneres së tij, Bieta Sulo.
Ata janë fotografuar fundjavën e kaluar në plazhet e Jugut duke bërë plazh. Me të voglin është marrë më shumë Albani, i cili pothuajse gjatë gjithë kohës e ka mbajtur në krahë. Albani dhe Bieta u bënë prindër disa muaj më parë. Ky është fëmija i parë i Bietës dhe i dyti i Albanit, i cili ka edhe një vajzë, shkruan “Panorama”. Ajo që të bie në sy nga fotot është forma fantastike fizike e Bieta Sulos. Ajo është një vazjë shumë e bukur dhe në çdo event bie në sy për sharmin e saj. Ndërkohë prova e bikinit kur ke vetëm disa muaj që ke lindur, duket pothuajse e kaluar per Bietën. I duhet edhe pak kohe qe te rrikthehet ne format e dikurshme. Alban Dudushi është moderatori i njërit prej programeve më jetëgjatë, “Top Show”, i cili ka nisur jetën e tij televizive në të njëjtën kohë me hapjen e këtij kanali. Ndërsa Bieta punon prej vitesh bashkë me Albanin në këtë program.

Share With:
Translate »
1268 Views