Pas fotove të verës, në videon e rradhës Tian na prezanton me veshjet e vjeshtës

Ndërsa i ka mbushur që në 2 shtator katër muajsh, djali i Tuna Sejdiut dhe Patrisit, duket sikur çdo ditë bën diçka që e ëma do donte ta tregonte. Sot, Tuna ka postuar dy foto të ndryshme, paradite dhe pasdite, ku e shohim Tianin një herë me një bluzë moderne me printe, ndërsa më pas, kur mesa duket në Prishtinë janë ulur temperaturat, me kapuç dhe xhup. Në foton e parë i mban duart në një poziçion shumë interesant që Tuna i ka vënë diçiturën, ndërsa pasdite lëshon beberonin sikur të dojë të flasë. 

Mban në dorë edhe një lepurush lodër Tian dhe nuk e di kur i sheh, kush është lepurushi nga ata të dy.

Share With:
Translate »
1115 Views